JO 2020 - Ciclism: Vlad Dascălu, locul 7 la mountain bike

Vlad Dascălu: MTB – Red Bull Athlete Profile

World Cup U23 XC winning Protek 29FSTeam mountain bike of Vlad Dascalu -  Bikerumor
World Cup U23 XC winning Protek 29FSTeam mountain bike of Vlad Dascalu - Bikerumor

Vlad Dascălu și Echipa României cuceresc aurul european în Ciclism Mountain  Bike
Vlad Dascălu și Echipa României cuceresc aurul european în Ciclism Mountain Bike

Cross-country: ​Vlad Dascălu, locul 3 în etapa de Cupa Mondială din  Val-di-Sole - HotNews.ro
Cross-country: ​Vlad Dascălu, locul 3 în etapa de Cupa Mondială din Val-di-Sole - HotNews.ro

Vlad Dascălu, polivalența unui campion mondial

Ciclism: Vlad Dascălu, campion național în cursa olimpică - PS News

Vlad Dascalu - Really enjoyed the first day on the Olympic... | Facebook

Vlad Dascălu, pe podium la Cupa Mondială de mountain bike de la Petropolis  - Eurosport
Vlad Dascălu, pe podium la Cupa Mondială de mountain bike de la Petropolis - Eurosport

VIDEO Ciclism: Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC  şi XCO | AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Ciclism: Vlad Dascălu, dublu campion naţional de mountain bike la XCC şi XCO | AGERPRES • Actualizează lumea.

Vlad Dascalu Bids Farewell to Trek Pirelli - Pinkbike

Vlad Dascălu, cursă fenomenală! Aflat în afara primilor 30, a recuperat  ireal și a terminat pe 3 - Mountain Bike video - Eurosport
Vlad Dascălu, cursă fenomenală! Aflat în afara primilor 30, a recuperat ireal și a terminat pe 3 - Mountain Bike video - Eurosport

Vlad Dascălu câștigă aurul la Campionatul European de Mountain Bike XCO  (Cross Country), categoria Elite – Federatia de Ciclism
Vlad Dascălu câștigă aurul la Campionatul European de Mountain Bike XCO (Cross Country), categoria Elite – Federatia de Ciclism

Vlad Dascalu

Vlad Dascălu s-a clasat pe locul cinci în Cupa Franţei la mountain bike -  27.03.2023 | BURSA.RO
Vlad Dascălu s-a clasat pe locul cinci în Cupa Franţei la mountain bike - 27.03.2023 | BURSA.RO

Jocurile Europene: Vlad Dascălu a câştigat... | News.ro